קצת עלינו

אלי מזרחי הינו שופט בינלאומי לריקודים סלוניים. כיהן במשך 7 עונות כיושב ראש חבר השופטים בתוכנית "רוקדים כם כוכבים" בערוץ 2 וגם כיום שופט בעונות החדשות של "רוקדים עם כוכבים" של קשת 12. אלי מדליסט ופינליסט בתחרויות בארה"ב, קנדה ואירופה. אלי, מהנדס מכונות בוגר אוניברסיטת קונטיקט, ארה"ב, החל את דרכו כרקדן במגוון להקות ריקוד בישראל בין השאר "כרמון", "בת שבע" ועוד. ליווה זמרים רבים כגון עופרה חזה, יהורם גאון, אילנית, אבי טולדנו ועוד. ייצג את ישראל במסגרת להקת "שלום" ברחבי אירופה, עבד שנים רבות בעבור ההסתדרות הציונים העולמית.

למד ורקד עם טובי המורים ברחבי העולם, בנה כוריאוגרפיות למחזות זמר כגון "כנר על הגג" ו "ברנשים וחתיכות" עבור התיאטרון הלירי של קנדה וכן עבור האופרה והפילהרמונית הישראלית, אלי גם בנה כוריאוגרפיות לתוכניות טלוויזיה וסרטים כגון "מרחק נגיעה", "שלוש אמהות", "מוכרחים להיות שמח" ועוד. כיום אלי מופיע מופעי ראווה,מקיים סדנאות והרצאות עבור גופים שונים, בעל רשת בתי ספר לריקוד תחת השם "אלי מזרחי – סטודיו בוטיק לריקודים סלוניים ולטיניים " ושפט בכל שבע העונות של התוכנית "רוקדים עם כוכבים" של רשת בערוץ 2.

סטודיו בוטיק לריקודים סלוניים ולטיניים בשנת 1996 השיק השופט הבינלאומי לריקודים סלונים את סטודיו הראשון שלו ברמת השרון. בית ספר זה זכה להצלחה גדולה, בעקבות הצלחתו פתח אלי מזרחי סניפים נוספים ברחבי הארץ. תלמידי סטודיו לומדים על פי שיטה לימוד ייחודית המשלבת שיעורים פרטיים, שיעורי קבוצה ומסיבות תרגול הנערכות מדי שבוע. תלמידי סטודיו וכן אורחים מחוץ משתתפים בנשפים יוקרתיים, סדנאות, אירועים, ותחרויות ריקוד מפוארות הנערכות מספר פעמים בשנה, בארץ ובחו”ל.

כיום ישנו סניף ברמת השרון, וכן רשת חוגים בתל אביב ובצפון הארץ.

בסטודיו כ לומדים מגיל 8 עד 80 (ואפילו 90!) את כל סגנונות הריקוד הקלאסיים כגון טנגו, וואלס, פוקס טרוט… וכן הלטיניים כגון סלסה, רומבה, ממבו, סווינג, מרנגה, סמבה ועוד… תלמידי הסטודיו נהנים גם מעדכונים שוטפים של האופנות האחרונות בעולם הריקוד בין אם זה הצעד החדש בטנגו היישר מארגנטינה ובין אם זאת הווריאציה העדכנית של הסווינג מהמועדונים בניו יורק. אחת לתקופה מועברות סדנאות מאסטר במגוון תחומים כגון: סווינג, טנגו ארגנטינאי, בצ’טה, וואלס וינאי ועוד.

logo

©2016 |Webs.co.il |Eli Mizrahi | UX and development: uxit.co.il

Log in with your credentials

Forgot your details?